Kontaktiniai lęšiai, jų priežiūros priemonės
Vienadieniai lęšiai  
 

Vienadieniai minkšti hidrogeliniai kontaktiniai lęšiai, užtikrinantys išskirtinį drėkinimą, aukštą deguonies pralaidumą bei lengvą naudojimąsi.


Šie kontaktiniai lęšiai yra minkšti, turi 55 % vandens, todėl natūraliai didina ašaros cirkuliaciją ir garantuoja maksimalų komfortą visą dieną. Plonesnė lęšio centro dalis gerina deguonies pralaidumą, todėl akys gali „kvėpuoti“ laisvai, o specialus „cast molding multi-curve“ lęšio dizainas užtikrina idealų lęšio prisitaikymą prie ragenos ir stabilesnį vaizdą.

Aukštos kokybės hidrogelio medžiagos, polimero – Ocufilcon D, iš kurio pagaminti šie lęšiai, dėka užtikrinamas ne tik aukštas deguonies pralaidumas bei drėkinimas, bet ir akis yra apsaugoma nuo per didelio lęšio prigludimo bei išsausėjimo.

Dėl asferinių savybių šię lęšiai pagerina regėjimą ir yra tinkami pradiniam astigmatizmui koreguoti.

Lęšiai turi neryškų melsvą atspalvį, todėl juos įsidėti yra išties paprasta, tiek patyrusiems kontaktinių lęšių nešiotojams, tiek ir naudojantiems lęšius pirmą kartą. UV filtro dėka, lęšiai saugo akis nuo žalingo ultravioletinių spindulių poveikio.

Šie kontaktiniai lęšiai yra skirti nešioti dienos metu ir yra keičiami kasdien, todėl nereikalauja jokios papildomos priežiūros bei tirpalų naudojimo.


PARAMETRAI:

Medžiaga: Oculfilcon D 45%
Vandens kiekis: 55 %
Bazinė kreivė (BC): 8.6 mm
Diametras: 14.2 mm
Centro storis: 0.06 mm
Dioptrijų diapazonas: nuo -0.75 iki -7.00
Nešiojimo trukmė: 1 diena

 
  © 2021 eLens.eu